Halloweenowa oferta!


Buu, nadszedł październik i większość z nas czeka już tylko na jedno – Halloween! Co ma jednak wspólnego uroda i groza?
Wampirzy lifting Poznań!
Wampirzy lifting oferuje coś, co w dbaniu o urodę wcale nie jest nowe. Chodzi o PRP (Platelet Rich Plasma), czyli osocze bogatopłytkowe. I chociaż wampiry czy biologiczne nazwy mogą wydawać się przerażające, w rzeczywistości jest to do zrozumienia banalnie proste.
Lifting wykonuje się, dzięki niewielkiej ilości krwi osoby, która na taki lifting się decyduje. Wskazaniami do niego mogą być wszelkiego rodzaju zmarszczki, zwłaszcza zmarszczki mimiczne, ale też chęć ogólnego poprawienia kolorytu i przede wszystkim elastyczności cery.
Choć efekty widać zazwyczaj już po pierwszym zabiegu, można nastawić się na częste wizyty w gabinecie – po zobaczeniu efektów po prostu nie chce się przestać! Dzięki wykorzystaniu własnej krwi pacjenta, w większości można wykluczyć wszelkie reakcje alergiczne i przy systematycznym uczęszczaniu do salonu chirurgii plastycznej można zaradzić nawet bardziej głębokim zmarszczkom mimicznym, jak te przy oczach, ustach, czy na czole.
Zabiegi ostrzykiwaniem PRP szczególnie zaleca się osobom, które z jakichkolwiek powodów nie chcą decydować się na bardziej inwazyjne rozwiązania, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Poprawnie wykonany zabieg nie niesie za sobą również ryzyka reakcji immunologicznych.
Nie ma co się bać! Ilość krwi wykorzystywanej do zabiegu nie jest większa, niż ta, jaką pobiera się podczas przeciętnego badania w gabinecie zabiegowym w przychodni. Dlatego można spokojnie zapomnieć o strachu przy decydowaniu się na wampirzy lifting. Chociaż nazwa może zadziwiać, nie ma w samym zabiegu niczego strasznego.
Pozwól sobie na coś, po co sięgają największe gwiazdy Hollywood! Zabiegi PRP są osiągalne cenowo i idealne, jako prezent dla samej lub samego siebie, właśnie na Halloween. Nie ma powodu, żeby sobie odmawiać. Cukierek, albo psikus – a wampirzy lifting w Poznaniu to cukierek, nigdy psikus, nie tylko w październiku!