Eleganckie lampy do łazienki


Kiedy zapytamy naszych znajomych, jakie pomieszczenie w ich domu jest ich ulubionym, możemy usłyszeć bardzo często, że jest to łazienka. To właśnie do łazienki kierujemy swoje kroki tuż po przyjściu z pracy do domu aby ściągnąć brudne ubrania i aby się odświeżyć. Dlatego tak ważne jest, aby lampy łazienkowe były umieszczone na odpowiedniej wysokości oraz aby spełniały kilka ważnych kryteriów, z których jako pierwsze należy wymienić rodzaj światła.
Lampy nad lustro łazienkowe powinny być niewielkich rozmiarów. Dzięki temu są źródłem punktowym światła, które dzięki bliskości lustra zostaje pięknie rozproszone po całym pomieszczeniu. Nie inwestujmy w duże żyrandole umieszczone po środku sufitu- takie rozwiązanie nie jest dobre zarówno do łazienki, jak i do salonu czy sypialni. Warto postawić na niewielkie źródła światłą ciepłego, imitującego światło słoneczne, gdyż to właśnie w takim świetle nasza skóra i włosy wyglądają najlepiej.
W mieszkaniu idealnie sprawdzą się także ładne kinkiety, które w tej chwili wracają do łask.
Kinkiety będą wyglądały dobrze zawsze w liczbie parzystej, na przykład umieszczone na tej samej wysokości po obu stronach łóżka. Dadzą wtedy subtelne i romantyczne światło bardzo pożądane w sypialni.
Sprawdź polecane: lampy łazienkowe.